Naar de inhoud

Zoeken

Over IJsselkring

Vrijwilligers & mantelzorgers

Koffieochtenden...

Uitnodiging koffieochtend voor mantelzorgers

Hierbij wil ik u van harte uitnodigen voor de koffieochtend voor mantelzorgers. Deze koffieochtend word gehouden op de volgende data

-- donderdag 8 september 2011

De ochtenden worden georganiseerd omdat veel mantelzorgers behoefte hebben om met mensen uit gelijke situaties in gesprek te komen en ervaringen uit te wisselen. Steunpunt mantelzorg Doetinchem wil mantelzorgers en eventueel de hulpvrager de gelegenheid bieden om op bovenstaande momenten toch even het gevoel te krijgen er even tussenuit te zijn en met elkaar te genieten van een gezellige ochtend.

U bent van harte welkom op  donderdagochtenden van 10 tot 11:30 uur bij Villa Ruimzicht, ds van Dijkweg 40  in Doetinchem. Om een indicatie te krijgen hoeveel mensen er ongeveer komen wil ik u vragen om u telefonisch bij mij aan te melden voor de ochtend.

Bij de telefonische opgave graag aangeven:
- Op welke koffieochtend u wilt komen
- Of u hulp heeft voor een familielid om weg te kunnen en als u wilt dat ik dit voor u regel.

Ik hoop u graag op de ochtenden te mogen begroeten!

Met vriendelijke groeten,
Ans de Blaauw en Jaco te Morsche
Steunpunt mantelzorg IJsselkring
(0314) 341919 of 06 10387197